İzmir Anaokulu Fiyatları

Okul öncesi eğitim olarak geçen anaokulu eğitimi ve kreş eğitimi çocuklara bilgi aktarımından çok yaşamsal beceriler kazandırmak ve geliştirmekle alakalıdır. İzmir anaokulları çocuğunuzun yeteneklerini ortaya çıkarıp geliştirmesini sağlarken, sosyal yaşam içerisinde birey yetkinlikleri kazanmasını sağlayacak ilk adımları atmasına yardımcı olur. Bu sebeple seçeceğiniz anaokulu çocuğunuzun kültürel ve sosyal gelişiminde yapıtaşı mahiyetinde olacaktır.

Bilindiği gibi, 0-6 yaş çocuğun birey gelişiminin en kritik yıllarıdır. Bu zamanda verilecek eğitimin modülü, çeşitliliği ve düzeyi çocuğunuzun hayatındaki akademik, sosyal ve pedagojik temelini oluşturacak ve kişiliğinin ana özelliklerini tamamlayacaktır. Bu sebeple çocuğunuz için seçeceğiniz kreş ve anaokulu onun gelecekteki akademik ve sosyal hayatını da belirleyecek bir seçimdir.

Anaokulu ve kreş seçerken verilen eğitim müfredatının yapısı, sunduğu imkanlar ve fiyatlar ana kriterler olarak karşımızda duruyor. İzmir anaokulu fiyatları ve İzmir kreş fiyatları hakkında yaptığımız araştırmayla İzmir anaokulları ve fiyatlarını karşılaştırabileceksiniz.

İzmir Anaokulları Fiyatları

İzmir Anaokulu Fiyatları ve Özellikleri

İzmir anaokulları çoğunlukla eğitim müfredatı açısından Montessori eğitimini ön planda tutuyor. Montessori eğitim modeline ek olarak GEMS, High Scope, REgio Emilio öğretim teknikleriyle harmanlıyor. Böylece çocuğunuzun akademik ve pedagojik olarak iyi bir ortamda yetişmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra çoklu zeka kuramına göre geliştirilmiş ekstra etkinlikler çocuklarınızın gelişimi için avantaj sağlıyor.

İkinci bir kriter ise zaman seçenekleri. Pek çok okul farklı saatlerde eğitim imkanı sunuyor. Talebe göre tam zamanlı, yarı zamanlı, sabahtan veya öğleden sonra ya da sadece oyun grubu seçenekleri ile artık birçok okul ebeveynlere zaman konusunda kolaylık sağlıyor.

Üçüncü olarak ise verilen ekstra sosyal aktiviteler ve dil eğitimi seçenekleri. İzmir anaokulları ve kreşlerin çoğu oyun zamanı haricinde de çocuğunuzun yetenek ve isteklerine yönelik farklı sosyal aktivite imkanları sunuyor. Ayrıca okul öncesi eğitimde dil eğitimi tercih eden ebeveynler için İngilizce eğitimi de mevcut.

Özellikle iş merkezlerine yakınlığından dolayı tercih edilen Gaziemir anaokulları ve Bornova anaokulları fiyatları bakımından da 14.000 TL ile 32.000 TL arasında değişiyor. Yine Narlıdere anaokulları ve Karşıyaka Anaokulları da fiyatları, eğitim kaliteleri ve sosyal aktivite standartları ile benzer özellikleri sunuyor.

İzmir Anaokulları

Gaziemir Anaokulları ve Fiyatları

Gaziemir anaokulları, Menderes, Gaziemir gibi iş sektörünün yoğunluklu toplandığı bir alanda bulunuyor. Bu sebeple de özellikle bu bölgelerde çalışan ebeveynler tarafından tercih sebebi. Özel okulların ve kolejlerin de yoğunluklu olarak bulunduğu bölgedeki anaokulları çoğunlukla Montessori eğitimi uyguluyor. Bunun yanında tam gün ve yarım gün gibi seçenekler de sunan Gaziemir anaokulları ve kreşleri sosyal aktiviteler ve beceri dersleri ile birlikte dil eğitimi imkanı da veriyor.

  • Gaziemir Anaokulu fiyatları: 15.000 TL -31.000 TL

Bornova Anaokulları ve Fiyatları

İzmir’de giderek iş alanın cazibesi haline gelen Bayraklı, Bornova, Işıkkent, Evka 3, Kemalpaşa gibi semtlerde çalışan ailelerin tercihleri Bornova anaokullarından yana oluyor. Yine Bornova anaokulları ve kreşler de sundukları eğitim müfredatları ve sosyal aktiviteler ile en çok tercih edilen anaokulları arasında.

  • Bornova anaokulları fiyatları: 14.000 TL- 32.000 TL

Narlıdere Anaokulları ve Fiyatları

Narlıdere bölgesi Balçova, Güzelbahçe, Urla semtlerine olan yakınlığı ile tercih edilen alanlardan biri oluyor. Ayrıca Narlıdere anaokullarının eğitim kalitesi ve ekstra müfredat uygulamaları ile çocuklarınızın gelişimi için kendi zeka ve tercihlerine yönelik farklı imkanlar sunuyor. Özbakım gelişimine, akademik becerilerine ve sosyal etkinliklere katılımına önem gösterilen Narlıdere anaokulları uygun fiyat seçenekleri ile de tercih edilen okullar arasında.

  • Narlıdere anaokulu fiyatları: 17.000 TL – 31.000 TL

Karşıyaka Anaokulu Fiyatları

Karşıkaya anaokulu ve kreşleri Çiğli, Bostancı, Karşıyaka, Mavişehir, Atakent semtlerinde ikamet eden veya işyeri bulunan ebeveynlerin birinci tercihleri arasında. Karşıyaka anaokulları en eski anaokullarının da bulunduğu bir yer olarak eğitim ve eğiticilere verdikleri önemle birçok aile tarafından tercih ediliyor. Birçok yere kolay ulaşım imkanı bulunduğu için yine tercih edilen anaokullarının başında yer alan Karşıyaka anaokulları fiyatları bakımından da birçok bütçeye göre seçenekler barındırıyor. Çocuğunuzun ve sizin zamanınıza göre değişebilir tam gün, yarım gün, oyun grubu seçenekleri ile de zaman konusunda farklı imkanlar sunuyor.

  • Karşıyaka anaokulu fiyatları: 12.000- 35.000

Yorum Yazın